- Race 3: placed 4th (8:15:70)
- Race 2: placed 4th (8:24:66)
- Race 1: placed 3rd (7:56:59)
- Race 3: placed 3rd (7:55:82)
- Race 2: placed 6th (9:37:87)
- Race 2: result (SCR)
- Race 2: placed 2nd (6:54:91)
- Race 3: placed 4th (6:57:55)
- Race 2: placed 5th (7:37:64)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tim Wilson & Laws Lawson
- Race 1: placed 2nd (7:49:84)
- Race 1: result (NRR)
- Race 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Tim Wilson
- Race 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
- Race 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), James Hunter, Thomas Butt, Joe Wright, Alex Sele, Ben Mather, Te Aihe Butler, Kevin Briggs + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Sam Daley (stroke), Harry Fitzgerald, Hugh Graham, Karl Dumelow, Paris Tuiomanufili, Ben Rogers, Thomas Newman, Raymond Lau + Deidre Burke (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 1: placed 6th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Matt Perry
- Race 1: placed 5th (6:30:30)
- Race 3: result (DNS)
- Race 1: placed 1st (9:45:56)
- Race 2: placed 6th (8:13:56)
- Race 1: placed 3rd
- Race 1: result (SCR)
- Race 3: placed 6th (8:17:74)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tufi Sele & Craig Guy
- Race 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 2: placed 6th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 1: placed 7th (8:46:69)
- Race 2: placed 5th (8:54:64)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Matt Perry
- Race 1: placed 2nd (6:15:69)
WELC
club
Wellington
we
Joanne Harris (stroke), Millie Bruce, Laura Topp, Elise Vaioleti, Nicola Corser, Nicky Roderick, Felicity Seager, Julie Davison + Erika Karrsiens (cox)
Coached by: Tim Wilson & Laws Lawson
- Race 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Olivia Hilhorst (stroke), Kris Fergus, Rebecca Langtry, Ana-Therese Vaney, Holly Edwards, Trina Hutchison, Amy Robson, Helen Lane + Kristina Vluggen (cox)
Coached by: Tim Wilson & Laws Lawson
- Race 2: placed 3rd (4:43:91)
- Race 2: result (DNF)
- Race 2: placed 4th
- Race 3: placed 6th
- Race 1: placed 5th
- Race 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 2: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Marie Kitchin (stroke), Catherine Duffin, Lydia Costello White, Madi Smith + Zoe Pattinson-Fan (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili Liua'Ana
- Race 1: placed 4th (7:57:30)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 1: placed 3rd (7:39:12)
WELC
club
Wellington
we
Brittany McLeod (stroke), Ruby Bainbridge, Chloe Brown, Madeline McIntyre Wilson + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili Liua'Ana
- Race 2: placed 5th
- Race 2: placed 4th (7:45:33)
- Race 2: placed 5th (7:55:99)
- Race 3: placed 6th (7:43:08)
- Race 3: placed 4th (9:01:07)
- Race 2: placed 6th (8:29:98)
- Race 1: placed 4th (5:28:18)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Tim Wilson
- Race 1: placed 6th (7:33:25)
WELC
club
Wellington
we
Amanda McKee (stroke), Emily Hughes, Ruby Bainbridge, Madeline McIntyre Wilson + Vanessa Turner (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili Liua'Ana
- Race 1: placed 5th (9:21:29)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tim Wilson & Laws Lawson
- Race 2: placed 5th (8:24:73)
- Race 1: placed 6th (7:12:87)
- Race 4: placed 2nd (8:49:15)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tufi Sele & Craig Guy
- Race 2: placed 4th (9:32:60)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 2: placed 4th (9:36:29)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 3rd (9:27:40)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 2: placed 1st (8:13:63)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 2: placed 5th (9:47:17)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 5th (10:14:91)
WELC
club
Wellington
we
Olivia Hilhorst (stroke), Kris Fergus, Rebecca Langtry, Ana-Therese Vaney, Holly Edwards, Sonya Williams, Amy Robson, Helen Lane + Kristina Vluggen (cox)
Coached by: Laws Lawson & Tim Wilson
- Race 2: placed 6th (7:09:73)
WELC
club
Wellington
we
Rebecca Tonkin (stroke), Abigail Crawford, Anneke Wilson, Kathryn Kinvig, Simone Dunn, Brodee Smith, Rachel Baker, Megan Harding + Mikaela Devitt (cox)
- Race 2: placed 4th (10:21:49)
WELC
club
Wellington
we
Julia Hunn (stroke), Georgia Brown, Hannah Mills, Katie Delaney, Paris Watson, Megan Dangerfield, Alex Stevenson, Danielle Renai + Ella Dangerfield (cox)
Coached by: Sarah Kelly
- Race 1: placed 4th (10:38:51)
- Race 2: placed 6th (11:42:77)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 1: placed 6th (9:26:23)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 1: placed 3rd (8:20:87)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Craig Guy & Tufi Sele
- Race 1: placed 2nd (11:17:67)
- Race 4: placed 7th (9:43:31)
- Race 4: placed 3rd (8:53:65)
- Race 1: placed 5th
- Race 2: result (DNF)
- Race 2: placed 2nd (11:03:72)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Matt Perry
- Race 2: placed 3rd (8:19:61)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Matt Perry
- Race 1: placed 6th (9:01:67)
WELC
club
Wellington
we
Julia Hunn (stroke), Georgia Brown, Hannah Mills, Katie Delaney, Paris Watson, Megan Dangerfield, Alex Stevenson, Danielle Renai + Fran Cooke-Willis (cox)
Coached by: Sarah Kelly
- Race 1: placed 5th (12:10:73)
WELC
club
Wellington
we
Emily Hughes (stroke), Amanda McKee, Lydia Costello White, Brittany McLeod, Ruby Bainbridge, Madeline McIntyre Wilson, Chloe Brown, Catherine Duffin + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Kylee Corboy & Fili Liua'Ana
- Race 1: placed 5th (10:37:14)
WELC
club
Wellington
we
Tessa Ralston (stroke), Kaitlyn Booth, Petra Feickert, Miriam Comans, Hayley Hume-Merry, Emily Hayward, Kendra Blumsky, Jessica Wong + Ella Dangerfield (cox)
- Race 1: placed 3rd (9:21:23)
- Race 1: placed 5th (10:29:06)
- Race 2: placed 5th (11:06:36)
- Race 1: result (DNF)
- Race 1: placed 6th (11:16:19)
- Race 2: placed 6th (11:40:24)
- Race 1: placed 4th (14:45:35)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
- Race 2: placed 2nd (11:43:27)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 1: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 2: result (DNF)
- Race 2: placed 7th (8:58:71)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tim Wilson & Laws Laws
- Race 2: placed 4th
- Race 1: placed 6th (11:54:64)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Tim Wilson
- Race 2: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), Dylan Majurey, Thomas Butt, Joe Wright, Te Aihe Butler, Alex Sele, Kevin Briggs, James Hunter + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Michele Munro
- Race 2: placed 3rd (4:43:91)
WELC
club
Wellington
we
Sam Daley (stroke), Harry Fitzgerald, Hugh Graham, Karl Dumelow, Paris Tuiomanufili, Ben Rogers, Thomas Newman, Raymond Lau + Charles Fitzgerald (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 2: placed 5th (5:10:49)
WELC
club
Wellington
we
Ben Mather (stroke), David Argue, Thomas Turnbull, Finn Cardno, Malachi Hunter, James Dumelow, Tom Robertson, Daniel Adams + Calum Tocher (cox)
- Race 1: placed 5th (6:48:59)
- Race 1: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Matt Perry
- Race 1: placed 6th
WELC
club
Wellington
we
Lucy Baker (stroke), Nicky Roderick, Joanne Harris, Millie Bruce, Laura Topp, Lizzy Goggin, Felicity Seager, Erika Karrsiens + Julie Davison (cox)
Coached by: Laws Lawson & Tim Wilson
- Race 1: placed 6th (6:57:32)
WELC
club
Wellington
we
Peter Davies (stroke), David Argue, Michael Janis, James Dumelow, Malachi Hunter, Oliver Hopkinson, Tom Robertson, Calum Tocher + Charles Fitzgerald (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Race 1: placed 7th (9:53:81)
WELC
club
Wellington
we
Tom Forrest (stroke), Fergus Roache, Tyler Elms, Jonathan Doogan, Reuben Youl, Jakob Scotts-Bahle, Ben Hicks, Dylan Fraser + Craig Guy (cox)
Coached by: Craig Guy & Tufi Sele
- Race 1: placed 1st (9:19:89)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
- Race 2: placed 2nd
- Race 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- Race 2: placed 4th (9:20:73)
- Race 2: result (DNF)
- Race 3: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Mark Brocklehurst (stroke), Paul Moreno, Sam McCarthy, Alexander Wright, Tufi Sele, Rob Wightman, Brad Lawson, Emil Wendeler + Erika Karrsiens (cox)
Coached by: Matt Perry
- Race 1: placed 4th (6:29:42)