- A Final: placed 1st (0.0)
- A Final: placed 4th (+27)
- A Final: placed 5th (+33)
- A Final: placed 2nd (+20)
- A Final: placed 8th (+56)
- A Final: placed 7th (+53)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: N Tonkin
- A Final: placed 6th (+11)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- A Final: placed 4th (+12)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili Liuaana
- A Final: placed 8th (+7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili Liuaana
- A Final: placed 5th (+3)
WELC
club
Wellington
we
Luis Lavin (stroke), Jonathan Veitch, James Ramsay, Patrick O'Reilly, Connor Boyd-Flaerty, Brad Norden, Matt Horgan, Charles Fitzgerald + Angus Stallman (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 3rd (+21)
WELC
club
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Nicholas Murdoch, Simon Butler, Cathan Tamarapa, Conor McIntosh, Oliver Patterson, Alexander Barclay, Dylan Kaufman + Samuel Ng (cox)
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 2nd (+24)
- A Final: placed 1st (0.0)
- A Final: placed 3rd (+20.72)
- A Final: result (DNS)
- Heat 1: placed 8th
- Heat 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 3rd (+44.14)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 4th (+11.41)
- A Final: placed 3rd (+15.17)
- Heat 1: placed 8th
- Heat 2: placed 9th
- Heat 1: placed 6th
- Heat 2: placed 6th
- Heat 1: placed 7th
- Heat 2: placed 8th
- Heat 1: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 6th (+02.19)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 4th (+18.59)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 5th (+07.20)
WELC
club
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Cathan Tamarapa, Alexander Barclay, Dylan Kaufman + Nicholas Banks (cox)
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 3rd (+21.83)
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro & Craig Guy
- A Final: placed 4th (+7)
- A Final: placed 4th (+19.67)
- A Final: placed 6th (+04.51)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 7th (+1:17.50)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
WELC
club
Wellington
we
Jemima Gardiner-Rodden (stroke), Molly-Rose McDavitt, Libby Butler, Navodhi Delpachitra + Sarah Boyle (cox)
Coached by: Warrick Fowlie
WELC
club
Wellington
we
Coached by: N Tonkin
WELC
club
Wellington
we
Coached by: N Tonkin
WELC
club
Wellington
we
Anna Robinson (stroke), Frances Mitchell, Emily Heaney, Lydia Whittington + Mishalee Wickremesekera (cox)
Coached by: Sarah Kelly & Jack Riddell
- Heat 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly & Jack Riddell
- Heat 1: placed 6th
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 7th
- A Final: placed 5th
- A Final: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Sam Daley (stroke), Harry Fitzgerald, Hugh Graham, Michael Janis, Malachi Hunter, Tom Robertson, Paris Tuiomanufili, Raymond Lau + Jack Ferrick (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 2nd (+12)
- A Final: placed 3rd (+7)
- A Final: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- A Final: placed 2nd (+58)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Warrick Fowlie
WELC
club
Wellington
we
Anna Robinson (stroke), Juliet Whitaker, Frances Mitchell, Emma Thyne + Mishalee Wickremesekera (cox)
Coached by: Sarah Kelly & Jack Riddell
- Heat 2: result (DSQ)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly & Jack Riddell
- Heat 1: result (DSQ)
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: placed 5th
- Heat 1: result (NRR)
- A Final: placed 2nd (+01.48)
- A Final: placed 5th (+59.52)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 6th (+6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 4th (+5)
WELC
club
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Cathan Tamarapa, Oliver Patterson, Alexander Barclay + Nicholas Murdoch (cox)
- A Final: placed 5th (+1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro & Craig Guy
- A Final: result (DSQ)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 2nd (+59)
WELC
club
Wellington
we
Amy McMullan (stroke), Hannah Bryce, Katja Jager, Cathryn Jones, Fiona Jackson, Josepine Draper, Tina Masoe, Briar Smith + Erin Hill (cox)
- A Final: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Jemima Gardiner-Rodden (stroke), Ana Scotney, Emily Eastgate, Isabella Wicks, Florence Blair, Molly-Rose McDavitt, Libby Butler, Navodhi Delpachitra + Georgia Beck (cox)
Coached by: Warrick Fowlie
- A Final: placed 3rd (+32)
WELC
club
Wellington
we
Emma O'Connor (stroke), Sophie Cook, Grace Goodall, Brittany Crawford, Madeleine Stephen, Jemma Faure, Jenny Liaw, Nicole Kalasih + Rebecca Tonkin (cox)
Coached by: N Tonkin
- A Final: placed 6th (+10)
WELC
club
Wellington
we
Emma Thyne (stroke), Emily Heaney, Juliet Whitaker, Anna Robinson, Frances Mitchell, Lauren Pearless, Lydia Whittington, Jess Fair + Mishalee Wickremesekera (cox)
Coached by: Sarah Kelly & Jack Riddell
- A Final: placed 4th (+6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: N Tonkin
- A Final: placed 5th (+06.31)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sarah Kelly
- A Final: placed 7th (+12.62)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili Liuaana
- A Final: placed 6th (+00.36)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 6th (+15.16)
- A Final: placed 7th (+2:27.19)
- A Final: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Petra Feickert (stroke), Catherine Duffin, Nicole Taylor, Rebecca Langtry, Shelley Mackey, Kylee Corboy, Amy Robson, Lucy Baker + Erin Hill (cox)
- A Final: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro & Craig Guy
- A Final: placed 2nd (+15)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 4th (+6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 3rd (+40)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- A Final: placed 6th (+4)
- Heat 1: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Samuel Anderson (stroke), Dougal MacDuff, Simon Woodfine, Alexander Wright, Sam McCarthy, Matt Short, Mark Brocklehurst, Mike Grace + Erin Hill (cox)
- A Final: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), Dylan Majurey, Te Aihe Butler, Alex Sele, Thomas Butt, James Hunter, Niklas Gustavsson, Sheldon Carr + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Michele Munro & Craig Guy
- A Final: placed 2nd (+31.22)