- Division 1: placed 3rd (07:24.9)
- Division 1: placed 6th (06:55.4)
- Division 1: placed 7th (08:13.0)
- Division 1: placed 5th (06:53.7)
- Division 1: placed 2nd (06:04.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 4th (+23.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 3rd (+11.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 3: placed 2nd (08:47.10)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 6th (+1:37.1)
STAC
club
Wellington
we
James Budge (stroke), Theo Holst, Tim Newell, David Ash, Rory Tarpley, Jack Allen-Russell, Peter Te Paa, Adam Smith + Theo Barber (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (06:31.2)
STAC
club
Wellington
we
Ricky Kiddle (stroke), Zane Goggin, Josh Dray, Adam Hill, Oscar McClelland, Tim Hall, Laurence McKnight, Ben Wilkins + Torr Hosking Berge (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 7th (07:41.5)
STAC
club
Wellington
we
Zak Targett (stroke), Mason Pendrous, Cam Sisson, Blake Sieverts, Fred Beaumont, George Fyfe, Theo Beaumont, Aaron Mody + Alexander Bryan (cox)
Coached by: Garry Maude
- Division 1: placed 4th (06:34.7)
STAC
club
Wellington
we
Edward White-Yule (stroke), Shannon Lucas, Ollie Galvin, Josh Turchie, Kian Foulkes, Sam Mycock, Abe Wyles, Seamus Durkin + Sampson Mollan (cox)
Coached by: Nikki Cryer & Josh Williams
- Division 1: placed 6th (07:27.8)
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd (08:04.8)
- Division 2: placed 1st (07:45.3)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 5th (09:21.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 5th (06:44.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (06:18.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (06:36.7)
- Division 1: placed 3rd (08:14.4)
- Division 1: placed 5th (08:43.0)
- Division 2: placed 3rd (09:58.8)
- Division 3: placed 3rd (08:46.2)
- Division 1: placed 2nd (08:03.5)
- Division 3: placed 2nd (08:39.8)
- Division 1: placed 4th (08:30.0)
- Division 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (07:17.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 4th (07:21.6)
- Division 1: placed 6th (07:59.7)
- Division 1: placed 2nd (07:05.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (07:02.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: result (NNS)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 2nd (+21.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 3rd (+49.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Garry Maude
- Division 1: placed 3rd (07:04.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Garry Maude
- Division 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Josh Williams
- Division 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Josh Williams
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 2nd (05:57.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 5th (06:04.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (05:53.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (05:43.9)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+56.8)
- Division 1: placed 3rd (20.7)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 5th (09:10.7)
- Division 2: placed 4th (09:23.1)
- Division 2: placed 3rd (08:47.8)
- Division 2: placed 2nd (08:33.7)
- Division 1: placed 1st (07:10.6)
- Division 1: placed 3rd (07:24.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse Di Benedetto
- Division 1: placed 5th (08:09.2)
STAC
club
Wellington
we
Henry Horwood Verstappen (stroke), Tristan Cotter, George McIntyre, James Nicholas, James Budge, Theo Holst, Tim Newell, David Ash + Ben Wilkins (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (05:43.5)
STAC
club
Wellington
we
Andrew Loveard (stroke), Connor Moore, Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley, Ricky Kiddle, Zach Hough, Zane Goggin + James Dunne (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 4th (06:27.6)
- Division 1: placed 2nd (+21.1)
- Division 2: placed 5th (10:38.2)
- Division 2: placed 3rd (09:32.3)
- Division 1: placed 4th (+51.3)
- Division 1: placed 3rd (+31.7)
- Division 1: placed 5th (+1:17.0)
- Division 1: placed 1st (06:19.6)
- Division 1: placed 3rd (07:10.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd (07:57.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st (07:19.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 5th (08:12.2)
STAC
club
Wellington
we
Rebecca MacPherson (stroke), Henrietia Fisher, Sarah Bagley, Taylor Nicholson + Ilean Shadbolt (cox)
Coached by: Roy Pickard & Olive MacIntosh Oakley
- Division 2: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse Di Benedetto
- Division 1: placed 4th (08:05.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse Di Benedetto
- Division 1: placed 6th (08:54.9)
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 5th (+49.8)
- Division 2: placed 2nd (06:41.4)
- Division 2: placed 6th (08:53.9)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd (07:44.5)
- Division 2: placed 4th (07:48.7)
STAC
club
Wellington
we
Madeline Barker (stroke), Madi Antipas, Zara Simpson, Grace Washington, Liv McKenzie, Brooke Gordon, Paige Friend, Abby Julian + Kate Molony (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st (07:04.7)
STAC
club
Wellington
we
Nina Lawrence (stroke), Evie Howard, Sarah Manners, Hannah Hodgkinson, Emily Bridgland, Rosa Buxton, Kim Estall, Zoe Smith + Isabella Finlay (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 4th (07:10.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: result (NNS)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 4th (08:28.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (08:12.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 2nd (08:32.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Josh Williams
- Division 2: placed 3rd (09:01.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Josh Williams
- Division 1: placed 5th (09:02.7)
- Division 1: placed 2nd (05:51.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (06:21.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (07:01.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 4th (07:20.2)
STAC
club
Wellington
we
Bella Standring (stroke), Annabelle Treacy, Macy Toovey, Laura Turner, Zoe Coventry, Charlotte Leslie, Ellen Wilson-Hill, Brooke Cederwall + Ellie Manners (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Ariella de Mayo (stroke), Sophie Oliver, Sarah Ramsay, Saama Dias, Niva Sheehan, Milly Langston, Kathryn Curtis, Holly Braddock + Belle Wang (cox)
Coached by: Jesse Di Benedetto
- Division 1: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st (07:54.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 5th (08:47.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd (+2.6)
- Division 1: placed 4th (+16.9)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+21.2)
STAC
club
Wellington
we
Zara Simpson (stroke), Madi Antipas, Caitlin Grice, Bianca van Dyke, Izzy Paotonu, Grace Washington, Madeline Barker, Brooke Gordon + Lucy Rhodes (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (07:14.6)
STAC
club
Wellington
we
Marina Malaponti (stroke), Nina Smolnicki, Bella Cordwell, Stella Hudson, Ciara Flynn, Meg Crowley, Phoebe Stallman, Kate Johnson + Hannah McMullan (cox)
- Division 1: placed 2nd (06:33.3)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 3rd (06:38.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (06:28.9)
- Division 2: result (DNF)
- Division 3: placed 3rd (+10.2)
- Division 3: placed 4th (+26.7)
- Division 1: result (DNF)
- Division 2: placed 2nd (+15.1)
STAC
club
Wellington
we
Lucas Toovey (stroke), Connor Moore, Andrew Loveard, Fergus Murray, Harry Beasley, Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (06:19.1)